7 czerwca w Białowieskim Parku Narodowym rozstrzygnęliśmy konkurs
przyrodniczy poświęcony płazom: „Te, co skaczą i kumkają
ochrony się domagają". Na konkurs wpłynęło prawie 800 prac
w trzech kategoriach tematycznych: praca plastyczna, fotografia i praca literacka.
Wernisaż prac konkursowych odbędzie się 10 czerwca (w piątek) o
godzinie 9.30 w siedzibie BPN w ramach edukacyjnej akcji plenerowej -
Finału Szkolnego Konkursu Ekozespołów.
Wyniki konkursu zamieszczamy poniżej.
Lista laureatów konkursu
Kategoria: prace plastyczne
I nagroda
Natalia Skiba, lat 9, Nowy Targ
II nagroda
Anna Brulińska, lat 57, Szepietowo
Wyróżnienia
Artur Archiciński, lat 22, Warszawa
Karolina Orzełowska, lat 25, Boćki
Anna
Bajon, lat 17, Polkowice
Aleksandra Grabowska, lat 18, Zwierzyniec
Klaudia Koc, lat 12, Hajnówka
Zofia Ginszt, lat 11, Hajnówka
Franek Łukaszuk, lat 5, Łapy
Anna Wójcik, lat 14, Lublin
Ewa Burdzy, lat 12, Zamość
Zofia Sacharczuk, lat 10, Hajnówka
Weronika
Kudzin, lat 15, Polkowice
Natalia
Zięba, lat 17, Opoczno
Barbara
Sroka, lat 14, Siedlec
Oliwia
Korecka, lat 11, Dobkowice
Marta
Chrząszcz, lat 13, Biała Podlaska
Agata
Krasowska, lat 13, Knorydy
Julian
Bielecki, lat 8, Sochonie
Roksana
Kozar, lat 12, Hajnówka
Anastazja
Gromacka, lat 8, Hajnówka
Izabela
Karczewska, lat 14, Czyże
Hugo
Chrzanowski - Małys, lat 12, Gliwice
Adam
Stelmach, lat 13, Kleszczele
Igor
Ochrymiuk, lat 10, Sochonie
Mateusz
Klimowicz, lat 9, Wesilków
Marcelina
Trzaska, lat 7, Nebrowo Wielkie
Maja
Gąsiorowska, lat 12, Lublin
Anna
Mrożek, lat 22, Nowy Targ
Julia
Mazur, lat 9, Nowy Targ
Anita
Zaklukiewicz, lat 15, Rybnik
Natalia
Jędrzejek, lat 10, Lublin
Gabrysia
Łata, lat 11, Lublin
Olga
Grabowska, lat 13, Lublin
Amelia
Deptuła, lat 10, Sochonie
Martyna
Pietrzak, lat 14, Grajewo
Martyna
Plewa, lat 8, Nowy Targ
Weronika
Leśko, lat 16, Hajnówka
Zuzanna
Kordulska, lat 8, Szepietowo
Amelia
Wojtyczko, lat 7, Zakopane
Natalia
Dembko, lat 16, Białystok
Zuzanna
Lewandowska, lat 10, Rybnik
Zuzanna
Sierocka, lat 5, Szepietowo
Kategoria:
fotografia
I
nagroda
Kazimierz
Jankowski, Białystok
II
nagroda
Patryk
Sikora, Jasło
III
nagroda
Wiktoria
Bura, Świnoroje
Gabriela
Skorupa, Białystok
Wyróżnienia
Anna
Zabrocka, Czyże
Ewa
Ostaszewska, Hajnówka
Kamil
Zalewski, Augustowo
Kategoria:
utwór literacki
I
nagroda
Katarzyna
Michta, Książ Mały
Wyróżnienia
Ida
Wykner, Gdynia
Tomasz
Kałużny, Kraków
Magdalena
Maria Matusiak, Grodzisk Mazowiecki
Nadia
Podrażka, Radziejowice
Iga
Wojsław, Szczecin
Tymoteusz
Dżuła, Strzeszyn
Adam Głąb, Jasło
Grażyna Osiak, Stoczek Łukowski
Milena Kosińska, Drohiczyn
Zofia Owsieniuk, Hajnówka
Zuchy z 31 Gromady Zuchowej „Przyjaciele Zielonego Lasu" z Hajnówki w
składzie: Gabiel Kędyś, Łukasz Siomko, Krzyś Daniluk, Aleksander
Janiel, Agnieszka Janusiewicz, Aleksandra Klimiuk, Julian Romaniuk,
Małgorzata Sieliwonik, Marysia Sołowiej, Helena Szumarska.
|