Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "JESIENNE DRZEWA" Drukuj

      na profilu FB Białowieskiego Parku Narodowego

 

Jesień to cała paleta barw widoczna w koronach drzew. Zatrzymaj te obrazy na zdjęciach i weź udział w konkursie. Jedna z trzech książek o drzewach lub magnesy przyrodnicze mogą być Twoje. Fundatorem nagród w konkursie fotograficznym „Jesienne drzewa" jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.
Termin nadsyłania zdjęć na adres email:  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć upływa 10 listopada 2023 r.

Czytaj całość...
 
XII edycja Konkursu Wiedzy Ekologicznej: Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce Drukuj
 

W roku szkolnym 2023/2024 Białowieski Park Narodowy realizuje XII edycję Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Celem Konkursu jest poszerzanie wiedzy ekologicznej, zapoznanie z formami ochrony przyrody w Polsce oraz zwrócenie uwagi na unikalność przyrodniczą Podlasia, w szczególności na walory przyrodnicze parków narodowych i krajobrazowych. Konkurs adresowany jest do młodzieży ze starszych klas podlaskich szkół podstawowych.

Czytaj całość...
 
Konkurs Plastyczny "Żubr - Leśny Towarzysz moich wakacji" został rozstrzygnięty Drukuj
 

Z przyjemnością informujemy, że Białowieski Park Narodowy zrealizował Konkurs Plastyczny „Żubr - Leśny Towarzysz moich wakacji" (zadanie dofinansowane z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku).

Czytaj całość...
 
INWAZJA OBCYCH - IGO JAKO ZAGROŻENIE RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ Drukuj
 

Konferencja naukowa w dniach 9-10 października 2023 r. w Białowieskim Parku Narodowym.

Czytaj całość...
 
Warsztaty interpretacji dziedzictwa przyrodniczo - kulturowego Drukuj
 

Białowieski Park Narodowy zaprasza na warsztaty z interpretacji dziedzictwa przyrodniczego, które odbędą się w dniach: 12 -13 października 2023 roku.

Czytaj całość...
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>

Pozycje: 19 - 27 z 1036
  • Polish
  • English
home