Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
II Piknik Podlaskich Parków Narodowych i Krajobrazowych - relacja z wydarzenia Drukuj
 

W minioną niedzielę (31 lipca) odbył się II Piknik Podlaskich Parków Narodowych i Krajobrazowych. W Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie prezentowaliśmy bogactwo i różnorodność przyrodniczą i kulturową Podlasia. Pracownicy parków narodowych: Białowieskiego, Biebrzańskiego, Narwiańskiego, Wigierskiego oraz krajobrazowych: Puszczy Knyszyńskiej, Suwalskiego i Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej i Ministerstwa Klimatu i Środowiska opowiadali o terenach chronionych, rzadkich gatunkach, zachęcali do aktywności plastycznych o tematyce przyrodniczej i kulturowej.

Czytaj całość...
 
Obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Kampinoskim Parku Narodowym Drukuj
 

1 sierpnia 2022 r., na cmentarzu powstańczym w Wierszach, na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego, odbyły się obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W uroczystym spotkaniu wzięli udział również dyrektorzy podlaskich parków narodowych: Białowieskiego Parku Narodowego, Biebrzańskiego Parku Narodowego, Narwiańskiego Parku Narodowego i Wigierskiego Parku Narodowego.

Czytaj całość...
 
WERTEP 2022 Drukuj
 

Białowieski Park Narodowy serdecznie zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep, który odbędzie się 5 sierpnia 2022 r. na terenie Parku Pałacowego.

 
II Piknik Podlaskich Parków Narodowych i Krajobrazowych - 31 lipca 2022 r. Drukuj
 

Zapraszamy w ostatnią niedzielę lipca na coroczne spotkanie ze wszystkimi podlaskimi parkami narodowymi i krajobrazowymi! Dowiedzcie się, jakie unikalne skarby przyrody chronią podlaskie parki, zobaczcie piękno i bogactwo naszej tradycji, posmakujcie podlaskich specjałów kulinarnych, zachwyćcie się wytworami rękodzielników ludowych regionu.

Czytaj całość...
 
Białowieski Park Narodowy - trwale chroniony, uniwersalnie dostępny Drukuj
 

Białowieski Park Narodowy przystępuje do realizacji przedsięwzięcia grantowego pod nazwą „Białowieski Park Narodowy – trwale chroniony, uniwersalnie dostępny”. Przedsięwzięcie to ma na celu kompleksową poprawę dostępności obiektów Białowieskiego PN dla osób z niepełnosprawnością.

Czytaj całość...
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>

Pozycje: 82 - 90 z 1036
  • Polish
  • English
home