KONKURS PLASTYCZNY NA KOMIKS |
|
Na konkurs wpłynęły 154 prace z całej Polski. Na ocenę pracy złożyły się m.in. następujące elementy:
- czy nadesłana praca jest komiksem, a więc wyrażoną za pomocą środków graficznych opowieścią z własną fabułą nawiązującą do tematu przewodniego konkursu;
- czy komiks ma własna, oryginalną fabułę i czy została ona przedstawiona w jasny,
zrozumiały sposób; mile widziane było kreatywne podejście do tematu, podobnie jak humorystyczne akcenty;
- jaka jest forma graficzna pracy, czy pozwala zrozumieć treść komiksu, czy jest adekwatna do tej formy przekazu.
Nagrodzone i wyróżnione prace można będzie oglądać na wystawie podczas wernisażu w
dniu 17 czerwca 2013 roku, na który zapraszamy serdecznie uczestników, nauczycieli i opiekunów.
W programie uroczystości oprócz wystawy prac planowane są: mini warsztat dotyczący tworzenia komiksu prowadzony przez gościa
specjalnego, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo-Leśnego, część artystyczna oraz wręczenie nagród.
Osoby nagrodzone (zdobywcy I, II i III miejsca) wraz z jednym opiekunem
mogą liczyć na bezpłatny nocleg w pokojach gościnnych Białowieskiego Parku Narodowego.
Prosimy o zgłoszenie udziału w uroczystości pod adresem:
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
; kontakt telefoniczny: Grażyna Kowalczyk, nr tel. 85 682 97 32
Kategoria wiekowa klasy I-III
I miejsce
Sara Stepaniuk - Zespół Szkół z DNJB w Bielsku Podlaskim
II miejsce
Amelia Klimiuk - Szkoła Podstawowa nr 6 w Hajnówce
III miejsce
Adam Kocemba - Zespół Szkół Publicznych nr 4 w Żyrardowie
WYRÓŻNIENIA:
-
Michał Iwaniuk - Zespół Szkół w Kleszczelach
-
Aleksandra Jarmocik - Zespół Szkół z DNJB w Bielsku Podlaskim
-
Julia Kolenda - Zespół Szkół z DNJB w Bielsku Podlaskim
-
Melisa Mocny - Szkoła Podstawowa w Murzynowie Leśnym
-
Izabela Nazaruk - Szkoła Podstawowa nr 6 w Hajnówce
-
Małgorzata Niczyporuk - Zespół Szkół z DNJB w Bielsku Podlaskim
-
Miłosz Sakowski - Szkoła Podstawowa w Kucharach Kościelnych
-
Miłosz Szewczyk - Zespół Szkół w Stawiszynie
Kategoria wiekowa klasy IV-VI
I miejsce
Martyna Demianiuk - ZSO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej
II miejsce
Klaudia Muca - Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
III miejsce
Patrycja Nowak - Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu
WYRÓŻNIENIA:
-
Emilia Bar - Poznań
-
Martyna Bielecka - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju
-
Joanna Cipkowska - Zespół Szkół Miejskich Szkoła Podstawowa nr 2 w Golubiu
-Dobrzyniu
-
Klaudia Deutryk - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju
-
Justyna Dmitroca - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju
-
Krystian Dutkowski - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży
-
Nela Fusiarz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju
-
Martyna Kondracka - Szkoła Podstawowa w Bobolicach
-
Amelia Kowalczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży
-
Zofia Niedźwiedzka - Pracownia Plastyczna w Katowicach
-
Wiktoria Ożga - Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
-
Amelia Piętak - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju
-
Agnieszka Plata - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowem
-
Milla Przygodzka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży
-
Faustyna Smarzewska - ZSO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej
-
Tomasz Sośnierz - Pracownia Plastyczna w Katowicach
-
Wojciech Stangierski - Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu
-
Agata Szulc - ZSO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej
-
Jakub Tokajuk - Zespół Szkół w Kleszczelach
-
Zuzanna Toms - Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu
-
Angelika Trzeciak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej
-
Lidia Wilczyńska - Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
-
Martyna Wolanin - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju
-
Paulina Zwyrtek - Pracownia Plastyczna w Katowicach
Kategoria wiekowa Gimnazjum
I miejsce
Jakub Prokopiuk - Gimnazjum nr 2 w Dołdze
II miejsce
Julia Gawluk Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne IKAR
III miejsce
Andżelika Molka - Gimnazjum w Słodkowie k. Turka
WYRÓŻNIENIA:
-
Marta Adamczyk - Zespół Szkół w Kleszczelach
-
Eliza Homruk - Gimnazjum nr 2 w Dołdze
-
Patryk Jutrzenka Trzebiatowski - Gimnazjum nr 2 w Chojnicach
-
Anna Katarzyna
Lenda - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży
-
Marta Melaniuk - Gimnazjum nr 2 w Dołdze
-
Joanna Michalska - Zespół Szkół w Stawiszynie
-
Weronika Pomaranik - Gimnazjum Publiczne w Wąwolnicy
-
Anna Siłaczuk - Gimnazjum nr 2 w Dołdze
-
Maria Solis - Gimnazjum Publiczne w Wąwolnicy
-
Marika Wieczorek - Gimnazjum w Słodkowie k. Turka
-
Robert Wielgocki - Gimnazjum w Słodkowie k. Turka
-
Damian Winter - Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne IKAR
|