Wspierają nas
NFOŚiGW

 

WFOŚiGW w Białymstoku

 

Infrastruktura i Środowisko

 


Bank Pekao SA

 


Hoop Polska

 

Fundacja Paproć

 

Polskie Towarzystwo Mykologiczne
 
 
OBOWIĄZUJĄCE KOMUNIKATY TURYSTYCZNE
 
 
Strona główna
Konkurs przyrodniczy "Te, co skaczą i kumkają ochrony się domagają" został rozstrzygnięty. Drukuj E-mail
 

7 czerwca w Białowieskim Parku Narodowym rozstrzygnęliśmy konkurs przyrodniczy poświęcony płazom: „Te, co skaczą i kumkają ochrony się domagają". Na konkurs wpłynęło prawie 800 prac w trzech kategoriach tematycznych: praca plastyczna, fotografia i praca literacka.

Wernisaż prac konkursowych odbędzie się 10 czerwca (w piątek) o godzinie 9.30 w siedzibie BPN w ramach edukacyjnej akcji plenerowej - Finału Szkolnego Konkursu Ekozespołów.

Wyniki konkursu zamieszczamy poniżej.

Lista laureatów konkursu

Kategoria: prace plastyczne

I nagroda
Natalia Skiba, lat 9, Nowy Targ 

II nagroda
Anna Brulińska, lat 57, Szepietowo 

Wyróżnienia

Artur Archiciński, lat 22, Warszawa

Karolina Orzełowska, lat 25, Boćki

Anna Bajon, lat 17, Polkowice

Aleksandra Grabowska, lat 18, Zwierzyniec

Klaudia Koc, lat 12, Hajnówka

Zofia Ginszt, lat 11, Hajnówka

Franek Łukaszuk, lat 5, Łapy

Anna Wójcik, lat 14, Lublin

Ewa Burdzy, lat 12, Zamość

Zofia Sacharczuk, lat 10, Hajnówka

Weronika Kudzin, lat 15, Polkowice

Natalia Zięba, lat 17, Opoczno

Barbara Sroka, lat 14, Siedlec

Oliwia Korecka, lat 11, Dobkowice

Marta Chrząszcz, lat 13, Biała Podlaska

Agata Krasowska, lat 13, Knorydy

Julian Bielecki, lat 8, Sochonie

Roksana Kozar, lat 12, Hajnówka

Anastazja Gromacka, lat 8, Hajnówka

Izabela Karczewska, lat 14, Czyże

Hugo Chrzanowski - Małys, lat 12, Gliwice

Adam Stelmach, lat 13, Kleszczele

Igor Ochrymiuk, lat 10, Sochonie

Mateusz Klimowicz, lat 9, Wesilków

Marcelina Trzaska, lat 7, Nebrowo Wielkie

Maja Gąsiorowska, lat 12, Lublin

Anna Mrożek, lat 22, Nowy Targ

Julia Mazur, lat 9, Nowy Targ

Anita Zaklukiewicz, lat 15, Rybnik

Natalia Jędrzejek, lat 10, Lublin

Gabrysia Łata, lat 11, Lublin

Olga Grabowska, lat 13, Lublin

Amelia Deptuła, lat 10, Sochonie

Martyna Pietrzak, lat 14, Grajewo

Martyna Plewa, lat 8, Nowy Targ

Weronika Leśko, lat 16, Hajnówka

Zuzanna Kordulska, lat 8, Szepietowo

Amelia Wojtyczko, lat 7, Zakopane

Natalia Dembko, lat 16, Białystok

Zuzanna Lewandowska, lat 10, Rybnik

Zuzanna Sierocka, lat 5, Szepietowo

 

Kategoria: fotografia

I nagroda
Kazimierz Jankowski, Białystok 

II nagroda
Patryk Sikora, Jasło 

III nagroda
Wiktoria Bura, Świnoroje
Gabriela Skorupa, Białystok 

Wyróżnienia

Anna Zabrocka, Czyże

Ewa Ostaszewska, Hajnówka

Kamil Zalewski, Augustowo

 

Kategoria: utwór literacki

I nagroda
Katarzyna Michta, Książ Mały 

Wyróżnienia

Ida Wykner, Gdynia

Tomasz Kałużny, Kraków

Magdalena Maria Matusiak, Grodzisk Mazowiecki

Nadia Podrażka, Radziejowice

Iga Wojsław, Szczecin

Tymoteusz Dżuła, Strzeszyn

Adam Głąb, Jasło

Grażyna Osiak, Stoczek Łukowski

Milena Kosińska, Drohiczyn

Zofia Owsieniuk, Hajnówka

Zuchy z 31 Gromady Zuchowej „Przyjaciele Zielonego Lasu" z Hajnówki w składzie: Gabiel Kędyś, Łukasz Siomko, Krzyś Daniluk, Aleksander Janiel, Agnieszka Janusiewicz, Aleksandra Klimiuk, Julian Romaniuk, Małgorzata Sieliwonik, Marysia Sołowiej, Helena Szumarska.



 

 

Kraina Żubra

 

Ministerstwo Środowiska

 

 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku

Nadleśnictwo Białowieża

Nadleśnictwo Browsk

Nadleśnictwo Hajnówka

Nadleśnictwa Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Białowieska”

  • Polish
  • English
home contact sitemap