WSPIERAJĄ NAS

 

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA
filmu promującego

NFOŚiGW

 

WFOŚiGW w Białymstoku

 

Bank Pekao SA

 

Kampania Piwowarska

 

Danwood S.A.

 

POLSKIE
PARKI NARODOWE

 

   BIAŁOWIESKI
   PARK NARODOWY

 
OBOWIĄZUJĄCE KOMUNIKATY TURYSTYCZNE
 
 
Strona główna
Zapraszamy na finisaż wystawy fotograficznej Pana Maurycego Ignaczaka Prawdziwa Natura Nietoperza Drukuj E-mail
 

Pan Maurycy Ignaczak– od 20 lat zajmuje się badaniem i ochroną nietoperzy. Od początku dokumentuje swoją pasję robiąc zdjęcia nietoperzom. Wszystkie kilkadziesiąt zdjęć prezentowanych na wystawie zostało wykonanych przez Niego w naturalnym środowisku występowania nietoperzy.

Wystawa kilkudziesięciu zdjęć, którą można było oglądać w dniach i godzinach pracy Muzeum Przyrodniczo-Leśnego BPN od końca grudnia 2018 r. kończy się 21 lutego 2019 r. Zostało kilka dni!

więcej o Autorze:
Maurycy Ignaczak, absolwent Policealnego Studium Leśnego w Porażynie, studiował na Wydziale Leśnym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zajmuje się badaniem i ochroną nietoperzy od ponad 20 lat. Między innymi prowadzi badania jesiennego rojenia, oraz hibernacji nietoperzy w jednym z największych stanowisk tych ssaków w Polsce w Jaskini Szachownica. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych w dziedzinie chiropterologii oraz wielu wystąpień, plakatów, referatów, seminariów na konferencjach naukowych.
Fotografią interesuje się od początku swojej przygody z nietoperzami. W ciągu ostatnich lat udoskonalił warsztat oraz metodykę fotografowania nietoperzy w locie. Tego typu zdjęcia pokazują prawdziwą naturę tych zwierząt. Wszystkie prezentowane fotografie wykonał w naturalnym środowisku bytowania gatunków chronionych na podstawie zezwoleń MŚ, GDOŚ i RDOŚ.

 

 

 

 

 

Kraina Żubra
Ministerstwo Klimatu

 

 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku

Nadleśnictwo Białowieża

Nadleśnictwo Browsk

Nadleśnictwo Hajnówka

Nadleśnictwa Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Białowieska”

  • Polish
  • English
home contact sitemap