Strona g堯wna arrow Aktualno軼i arrow WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO Drukuj E-mail
 

Na konkurs plastyczny „Grzyby ma貫 i du瞠 znajdziesz w naturze" wp造n窸o 495 prac w trzech kategoriach wiekowych (I kategoria - 353 prace; II kategoria - 134 prace; III kategoria - 8 prac). Ich Twórcy stosowali bardzo ró積orodne techniki. Przyby造 do nas grzyby rysowane, malowane, klejone, wyklejane, rze嬌ione, lepione, dziergane, szyde趾owane, wyszywane, wycinane, zszywane, pieczone.

Komisja konkursowa przyzna豉 9 nagród gównych i 30 wyró積ie, ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Bia造mstoku oraz 83 nagrody dodatkowe, które ufundowa Bia這wieski Park Narodowy. Nagrody i wyró積ienia wy郵emy poczt. Wszystkim Uczestnikom konkursu dzi瘯ujemy za grzybow twórczo嗆. Ju nied逝go Wasze prace opublikujemy w specjalnym albumie na FB Bia這wieskiego Parku Narodowego. Otwarcie galerii za kilka dni :)

I kategoria wiekowa (do 10 roku 篡cia)

Nagrody gówne
1 miejsce - Damian Gier豉chowski, lat 8, Hajnówka
2 miejsce - Urszula Antonowska, lat 7, Narew
3 miejsce - Olga Siemion, lat 9, Hajnówka

Wyró積ienia
Gabriela Berend, lat 10, Hajnówka
Maria Boruta, lat 8, Hajnówka
Zofia Charkiewicz, lat 9, Narewka
Nikodem Czurak, lat 10, Hajnówka
Eliza Dru磬owska, lat 9, υniowa
Florentyna Fedorów, lat 8, Hajnówka
Gabriel Grygonowicz, lat 7, Narew
Joanna Jakoniuk, lat 8, Hajnówka
Olga Kopiec, lat 9, Hajnówka
Antoni Miller, lat 8, Dubicze Cerkiewne
Oliwier Okuniewski, lat 8, Hajnówka
Maria Pi豉t, lat 6, Szczytno
Natan Syczewski, lat 7, Narewka
Filip Szerszunowicz, lat 9, Hajnówka
Apolonia Gdowik, lat 9, Szczytno
Piotr Wiszniewski, lat 9, Hajnówka

Nagrody dodatkowe
Patryk Adamski, lat 9, υniowa
Gabriel Bajko, lat 6, Narewka
Diana Ba鎥owska, lat 7, Nowiny
Jakub Bartoszuk, lat 9, Narewka
Natalia B帷zek, lat 7, υniowa
Zofia Brodowska, lat 6, Narewka
ㄆkasz Burakowski, lat 9, Namysów
Damian Chomczuk, lat 9, Istok
Karina Denisiuk, lat 9, Hajnówka
Hubert Dobosz, lat 9, Dubiny
Katarzyna Grybo, lat 8, Planta
Justyna Hebda, lat 9, υniowa
Maria Jakimiuk, lat 9, Hajnówka
Kajetan Jakowlew, lat 9, Hajnówka
Aleksander Janowicz, lat 9, Hajnówka
Filip Jaromi雟ki, lat 8, Szczytno
Adam Jarz璚ki, lat 10, Hajnówka
Miko豉j Kawa, lat 8, υniowa
Jakub K這potowski, lat 8, Hajnówka
Elzbieta Ko豚asiuk, lat 10, Hajnówka
Agata Korcz, lat 7, Narew
Mateusz Laszkiewicz, lat 6, Stary Kornin
Mateusz Leoniuk, lat 8, Dubicze Cerkiewne
Gabriela Magruk, lat 10, Zbucz
Bartosz Matysiuk, lat 8, Hajnówka
Oliwia Matysiuk, lat 10, Hajnówka
Tobiasz Nie軼ior, lat 8, Bielsk Podlaski
Krzysztof Panasiuk, lat 7, Hajnówka
Kuba Pieczarka, lat 8, Hajnówka
Igor Pierz, lat 7, υniowa
Lena Pisarska, lat 8, Hajnówka
Maja Piwowarczyk, lat 8, Hajnówka
Jakub Plis, lat 7, Hajnówka
Oliwia Repko, lat 8, Hajnówka
Miko豉j Romaniuk, lat 4, Narewka
Nikola Roman, lat 9, υniowa
Patrycja Roma鎍zuk, lat 8, Hajnówka
Julia Rylewicz, lat 7, υniowa
Artur Sacharczuk, lat 8, Hajnówka
Agata Sajewicz, lat 4, Hajnówka
Dominik Sawicki, lat 5, Hajnówka
Micha Siemiacki, lat 6, Hajnówka
Bartosz Siemieniaka, lat 9, Narewka
Maja Sieniu, lat 10, Hajnówka
Anastazja Skalska, lat 9, Hajnówka
Aleksandra So速rukowicz, lat 7, Narewka
Lena Stepaniuk, lat 9, Hajnówka
Mateusz Szpilko, lat 8, Hajnówka
Bartek 安ier瞠wski, lat 8, Hajnówka
Urszula Tokajuk, lat 10, Hajnówka
Julia Wasiluk, lat 9, Hajnówka
Zuzanna Waskiewicz, lat 8, Hajnówka
Hanna Werpechowska, lat 9, Hajnówka
Filip Wo趾owycki, lat 8, Hajnówka
Lilianna Woszczenko-Silbert, lat 6, Hajnówka
Kacper Zagroba, lat 7, υniowa
Micha Zajkowski, lat 9, Hajnówka
Iwan Zubrycki, lat 7, Narewka

II kategoria wiekowa (11- 15 lat)

Nagrody gówne
1 miejsce - Patrycja Radosiuk, lat 14, Hajnówka; Julia Chmielewska, lat 11, Kamienna
2 miejsce - Iwona Sawicka, lat 11, Narewka; Piotr Jurczuk, lat 11, Hajnówka
3 miejsce - Juliusz Omelianiuk, lat 11, Hajnówka; Piotr Wiluk, lat 12, Orzeszkowo

Wyró積ienia
Diana Balcerek, lat 11, Hajnówka
Anastazja Gromacka, lat 11, Hajnówka
Martyna Kalinowska, lat 11, Narewka
Fabian Kardasz, lat 11, Hajnówka
Roman Kubas, lat 11, Hajnówka
Wiktoria Kuczko, lat 11, Hajnówka
Mateusz Pleskowicz, lat 13, Hajnówka
Tomasz Wasiluk, lat 11, Hajnówka

Nagrody dodatkowe
Maria Aleksiejuk, lat 11, Hajnówka
Dawid Ancutko, lat 11, Narewka
Igor Bober, lat 11, Lipiny
Eliza Borowska, lat 13, ㄆbin Ko軼ielny
Dawid Filipiuk , lat 11, Hajnówka
Magda Gierasimiuk, lat 13, Hajnówka
Emilia Golec, lat 11, Namysów
Pawe Golonko, lat 12, Hajnówka
Olga Jakoniuk, lat 11, Hajnówka
Jacek Jarz璚ki, lat 13, Hajnówka
Wiktoria Ka幟iruk, lat 12, Bia趾a
Defne Komarewska, lat 11, Hajnówka
Aleksandra Kowczy雟ka, lat 13, Hajnówka
Dagmara Ku, lat 12, Bia趾a
Daniela Lewkowicz, 15, Namysów
Maciej Marczuk, lat 13, Hajnówka
Jakub Morcz, lat 13, Hajnówka
Monika Pupek, lat 12, Hajnówka
Oliwia Roman, lat 12, Hajnówka
Zuzanna Skoworodko, lat 11, Grabowiec
Kinga Trusiewicz, lat 12, Hajnówka
Jakub Wasilczyk, lat 14, Narewka
Aleksandra Wasiluk, lat 13, Hajnówka
Gabriela Wróbel, lat 11, Hajnówka

III kategoria wiekowa (lat 16 i wi璚ej )

Wyró積ienia
Alina Borkowska, Siedlce
Dorota Burakowska, Namysów
Dorota Bury, Fredropol
Aleksandra Krawczyk, Kraków
Agnieszka Kuchczy雟ka, Namysów
Laura 真rawska, Hajnówka

Nagroda dodatkowa
Konrad Dziedzic, lat 16, Namysów



 
  • Polish
  • English
home contact sitemap