Strona główna arrow Aktualności arrow Wystawa poplenerowa w pawilonie edukacyjnym w Rezerwacie Pokazowym Zubrów, marzec 2024
Wystawa poplenerowa w pawilonie edukacyjnym w Rezerwacie Pokazowym Zubrów, marzec 2024 Drukuj
 

Nowa wystawa czasowa, prace Artystów można oglądać do końca marca 2024

O wystawie:
Zapraszamy na fascynującą podróż przez świat sztuki prezentowanej na wystawie poplenerowej w pawilonie edukacyjnym Rezerwatu Pokazowego Żubrów BPN.

Autorkami prezentowanych dzieł są utalentowane artystki i artyści: Majka Zuzańska, Magdalena Wójcik, Jolanta Opolska, Jolanta Aleksandra Dymowska, Barbara Gębczak, Tatiana Kozik, Tatiana Barakowskaja, Bernarda Nikitorowicz (Enka Niewska), Dorota Kulicka, Grzegorz Radziewicz, Edward Gałustow, Stanisław Poskrobko (Nikifor Podlasia), Władysław Stelmachow, Marek Sapiołko, Gniegij Pitsko.

Na wystawie prezentowanych jest 38 wspaniałych prac, głównie w akrylu. Są też rzeźby pana Marka Sapiołko. Tematyka jest niezwykle różnorodna, obejmująca hipnotyzujące krajobrazy, uduchowione portrety oraz oryginalne interpretacje żubrów. Prace te nie tylko wywołują emocje, ale również pobudzają wyobraźnię. Żywe kolory i precyzyjne detale przenoszą do krainy, gdzie sztuka i natura splatają się w jedno.
Serdecznie zapraszamy wszystkich - entuzjastów sztuki, miłośników przyrody oraz poszukiwaczy inspiracji. Kuratorem tej niezwykłej wystawy jest Aleksander Dackiewicz z Pogorzelc, który społecznie i z ogromnym zaangażowaniem wspierał twórców i zorganizował tę wystawę.

Wystawę można oglądać do końca marca 2024 r. w pawilonie edukacyjnym w dniach i godzinach otwarcia obiektu, wstęp bezpłatny.
Dodatkowe informacje można uzyskać u kuratora wystawy, Aleksandra Dackiewicza, kontakt: tel. 602 206 506.

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg
 

Foto - galeria, autorką zdjęć jest Martyna Szpakowicz, archiwum BPN. 
  • Polish
  • English
home