Strona g堯wna arrow Dojazd do Bia這wie篡
Dojazd do Bia這wie篡 Drukuj


Dojazd samochodem

Dojazd z Warszawy:
Czas podró篡 samochodem z Warszawy do Bia這wie篡 wynosi ok. 4 godz. Mo積a wybra trzy trasy:
   - przez Sokoów Podlaski (ok. 210 km),
   - przez Ciechanowiec i Bielsk Podlaski (ok. 230 km),
   - przez Zambrów (ok. 250 km).

Warszawa – Sokoów Podlaski – Siemiatycze – Kleszczele – Hajnówka – Bia這wie瘸
Z Warszawy jedziemy drog nr 637 przez Stanis豉wów, W璕rów, Sokoów Podlaski, Drohiczyn i Siemiatycze, nast瘼nie drog nr 693 i 691 przez Kleszczele, Hajnówk i drog nr 689 doje盥瘸my do Bia這wie篡.

Warszawa – Radzymin – Brok – Ciechanowiec – Bra雟k – Bielsk Podlaski – Hajnówka – Bia這wie瘸
Z Warszawy, trasa nr 8 w kierunku Bia貫gostoku, za Wyszkowem skr璚amy w drog nr 694 do Broku, nast瘼nie z Ciechanowca drog nr 681 do Bra雟ka. Dalej skr璚amy w drog nr 689 i przez Bielsk Podlaski, Hajnówk doje盥瘸my do Bia這wie篡.

Warszawa – Radzymin – Wyszków – Ostrów Mazowiecka – Zambrów – Wysokie Mazowieckie – Bra雟k – Bielsk Podlaski – Hajnówka – Bia這wie瘸
Z Warszawy wyje盥瘸my drog nr 8 do Zambrowa, pó幡iej kierujemy si drog 66 na Bielsk Podlaski, a nast瘼nie zmieniamy tras na drog nr 689 przez Hajnówk do Bia這wie篡.

Dojazd z Bia貫gostoku:
Czas podró篡 samochodem z Bia貫gostoku do Bia這wie篡 wynosi ok. 2 godz. Mo積a wybra dwie trasy:
- przez Narew (ok. 90 km),
- przez Bielsk Podlaski (ok. 100 km).

Bia造stok – Zab逝dów – Narew – Hajnówka – Bia這wie瘸
Z Bia貫gostoku wyje盥瘸my tras nr 19 (na Lublin), w Zab逝dowie skr璚amy w tras nr 685 w kierunku Narwi. W Narwi skr璚amy w drog do Hajnówki i dalej drog nr 689 do Bia這wie篡.

Bia造stok – Zab逝dów – Bielsk Podlaski – Hajnówka – Bia這wie瘸
Z Bia貫gostoku wyje盥瘸my tras nr 19 (na Lublin), w Bielsku Podlaskim skr璚amy w tras nr 689 w kierunku Hajnówki i dalej do Bia這wie篡.

Dojazd komunikacj publiczn

Dojazd z Warszawy:
Warszawa – Bia造stok – Bia這wie瘸
Podró poci庵iem z Warszawy do Bia貫gostoku zajmuje ok. 2,5 godz. Z Bia貫gostoku najlepiej dosta si do Bia這wie篡 (zwykle z przesiadk w Hajnówce) liniami PKS lub prywatnymi liniami przewozowymi. Podró trwa ok. 2-3 godz.

Warszawa – Siedlce – Hajnówka – Bia這wie瘸
Podró poci庵iem z Warszawy do Hajnówki (przez Siedlce i Czeremch) zajmuje ok. 4 godz. Z Hajnówki do Bia這wie篡 mo積a si dosta liniami PKS lub prywatnymi liniami przewozowymi. Podró trwa ok. 0,5 godziny.

Warszawa – Bia這wie瘸
Bezpo鈔ednie po陰czenie autobusowe Warszawa (dw. Wschodni) – Bia這wie瘸 przez Ostrów Mazowiecka, Ciechanowiec, Bielsk Podlaski i Hajnówk. Podró trwa ok. 4,5 godz. (267 km).

Dojazd z Bia貫gostoku:
Z Bia貫gostoku najlepiej dosta si do Bia這wie篡 (zwykle z przesiadk w Hajnówce) liniami PKS lub prywatnymi liniami przewozowymi. Podró trwa ok. 2-3 godz.

 

Aktualny rozk豉d jazdy mo積a znale潭 na stronie: www.e-podroznik.pl

Dojazd do obiektów BPN
Plan udost瘼nianych turystycznie obiektów BPN mo積a pobra tutaj. 
  • Polish
  • English
home