Strona główna arrow Dojazd do Białowieży
Dojazd do Białowieży Drukuj


Dojazd samochodem

Dojazd z Warszawy:
Czas podróży samochodem z Warszawy do Białowieży wynosi ok. 4 godz. Można wybrać trzy trasy:
   - przez Sokołów Podlaski (ok. 210 km),
   - przez Ciechanowiec i Bielsk Podlaski (ok. 230 km),
   - przez Zambrów (ok. 250 km).

Warszawa – Sokołów Podlaski – Siemiatycze – Kleszczele – Hajnówka – Białowieża
Z Warszawy jedziemy drog± nr 637 przez Stanisławów, Węgrów, Sokołów Podlaski, Drohiczyn i Siemiatycze, następnie drog± nr 693 i 691 przez Kleszczele, Hajnówkę i drog± nr 689 dojeżdżamy do Białowieży.

Warszawa – Radzymin – Brok – Ciechanowiec – Brańsk – Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża
Z Warszawy, trasa nr 8 w kierunku Białegostoku, za Wyszkowem skręcamy w drogę nr 694 do Broku, następnie z Ciechanowca drog± nr 681 do Brańska. Dalej skręcamy w drogę nr 689 i przez Bielsk Podlaski, Hajnówkę dojeżdżamy do Białowieży.

Warszawa – Radzymin – Wyszków – Ostrów Mazowiecka – Zambrów – Wysokie Mazowieckie – Brańsk – Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża
Z Warszawy wyjeżdżamy drog± nr 8 do Zambrowa, póĽniej kierujemy się drog± 66 na Bielsk Podlaski, a następnie zmieniamy trasę na drogę nr 689 przez Hajnówkę do Białowieży.

Dojazd z Białegostoku:
Czas podróży samochodem z Białegostoku do Białowieży wynosi ok. 2 godz. Można wybrać dwie trasy:
- przez Narew (ok. 90 km),
- przez Bielsk Podlaski (ok. 100 km).

Białystok – Zabłudów – Narew – Hajnówka – Białowieża
Z Białegostoku wyjeżdżamy tras± nr 19 (na Lublin), w Zabłudowie skręcamy w trasę nr 685 w kierunku Narwi. W Narwi skręcamy w drogę do Hajnówki i dalej drog± nr 689 do Białowieży.

Białystok – Zabłudów – Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża
Z Białegostoku wyjeżdżamy tras± nr 19 (na Lublin), w Bielsku Podlaskim skręcamy w trasę nr 689 w kierunku Hajnówki i dalej do Białowieży.

Dojazd komunikacj± publiczn±

Dojazd z Warszawy:
Warszawa – Białystok – Białowieża
Podróż poci±giem z Warszawy do Białegostoku zajmuje ok. 2,5 godz. Z Białegostoku najlepiej dostać się do Białowieży (zwykle z przesiadk± w Hajnówce) liniami PKS lub prywatnymi liniami przewozowymi. Podróż trwa ok. 2-3 godz.

Warszawa – Siedlce – Hajnówka – Białowieża
Podróż poci±giem z Warszawy do Hajnówki (przez Siedlce i Czeremchę) zajmuje ok. 4 godz. Z Hajnówki do Białowieży można się dostać liniami PKS lub prywatnymi liniami przewozowymi. Podróż trwa ok. 0,5 godziny.

Warszawa – Białowieża
Bezpo¶rednie poł±czenie autobusowe Warszawa (dw. Wschodni) – Białowieża przez Ostrów Mazowiecka, Ciechanowiec, Bielsk Podlaski i Hajnówkę. Podróż trwa ok. 4,5 godz. (267 km).

Dojazd z Białegostoku:
Z Białegostoku najlepiej dostać się do Białowieży (zwykle z przesiadk± w Hajnówce) liniami PKS lub prywatnymi liniami przewozowymi. Podróż trwa ok. 2-3 godz.

 

Aktualny rozkład jazdy można znaleĽć na stronie: www.e-podroznik.pl

Dojazd do obiektów BPN
Plan udostępnianych turystycznie obiektów BPN można pobrać tutaj. 
  • Polish
  • English
home