Strona g堯wna arrow Ekozespo造
Ekozespo造 2016/2017 Drukuj
 

Zapraszamy do udzia逝 w Szkolnym Konkursie Ekozespoów 2016/2017 r.

 

Szanowni Pa雟two,
Dyrektorzy przedszkoli, szkó podstawowych, gimnazjów,
szkó specjalnych i szkolnych o鈔odków wychowawczych

 

Bia這wieski Park Narodowy ju po raz kolejny realizuje Szkolny Konkurs Ekozespoów. Tegoroczna edycja przebiega pod has貫m: „Zosta ambasadorem Puszczy Bia這wieskiej”. Konkurs, prowadzony w ramach programu, skierowany jest do: przedszkoli, szkó podstawowych, gimnazjów, szkó specjalnych i szkolnych o鈔odków wychowawczych. W ramach konkursu nauczyciele wraz z uczniami tworz帷ymi Ekozespo造 prowadz w swoich placówkach dzia豉nia s逝膨ce podnoszeniu 鈍iadomo軼i ekologicznej oraz poszanowaniu zasobów przyrodniczych Ziemi, a w szczególno軼i Puszczy Bia這wieskiej. Uczestnicy Konkursu promuj akcje na rzecz ochrony 鈔odowiska w鈔ód spo貫czno軼i placówki, anga簑j w swoje dzia豉nia rodziców i spo貫czno軼i lokalne.

Sprawozdania z realizacji przebiegu dzia豉 w placówkach zostan poddane konkursowi (prosimy o przesy豉nie sprawozda na adres Bia這wieskiego Parku Narodowego do 2 czerwca 2017 r.) którego wyniki zostan og這szone podczas uroczysto軼i podsumowuj帷ej – Festynu Ekozespoów, na któr zaprosimy wszystkich uczestników w czerwcu 2017 roku.

Na deklaracje udzia逝 w programie i prowadzonym w jego ramach konkursie czekamy do dnia 30 wrze郾ia 2016 r. Wi璚ej szczegóów znajd Pa雟two w regulaminie konkursu. Serdecznie zapraszamy do wspó逍racy.

 
  • Polish
  • English
home