PZG
Tłumacz migowy online
bip biuletyn
informacji publicznej


UNESCO

Konferencja IGO 2023
Bilety online
POMOC DLA UKRAINY!
PKP Intercity

Projekt PL BY
Dzika Odyseja
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

                             WSPIERAJĄ NAS

 

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA
filmu promującego

NFOŚiGW

 

WFOŚiGW w Białymstoku

 

Bank Pekao S.A.

 

Danwood S.A.

 

Hyundai Patronem Motoryzacyjnym Białowieskiego Parku Narodowego

 

PBN Polska Sp. z o.o.

 

 

 

POLSKIE
PARKI NARODOWE

 

   BIAŁOWIESKI
   PARK NARODOWY

 
UWAGA: to jest ARCHIWALNA STRONA Białowieskiego Parku Narodowego
 

 
OBOWIĄZUJĄCE KOMUNIKATY TURYSTYCZNE
 
 
 
Strona główna
Ferie zimowe w Białowieży 2023
 

W dniach 23.01-3.02 na Podlasiu będą trwały ferie zimowe. Dzieci i młodzież przebywające w gminie Białowieża zapraszamy do ich wspólnego spędzenia! W ramach ferii organizowanych przez Białowieski Ośrodek Kultury, pracownicy Białowieskiego Parku Narodowego poprowadzą dwa dni zajęć: we wtorek 24 stycznia i w poniedziałek 30 stycznia w godzinach 9-13. Spędzimy czas poznawczo, odkrywczo, twórczo. I oczywiście - w dobrym towarzystwie i pięknych okolicznościach zimowej przyrody.

Czytaj całość...
 
Pani Anna Kulbacka w gronie Zasłużonych Przewodników po Białowieskim Parku Narodowym
 

Podczas pierwszego w 2023 roku szkolenia dla przewodników po Białowieskim Parku Narodowym, które odbyło się 17 stycznia w siedzibie Parku,  uroczyście, w gronie ponad 80 przewodników, wręczono pani Annie Kulbackiej akt nadania tytułu oraz odznakę „Zasłużony Przewodnik po Białowieskim Parku Narodowym" w dowód uznania zasług na rzecz upowszechniania wiedzy przyrodniczej i kulturowej o Białowieskim Parku Narodowym i Puszczy Białowieskiej. Wniosek nominacyjny o przyznanie tytułu złożyło Koło Przewodników PTTK przy Oddziale PTTK im. J.J. Karpińskiego w Białowieży.

Czytaj całość...
 
Warsztat w ramach projektu Białowieża Forest w dniach 19-20 stycznia 2022 r.
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie stacjonarnym pt. „Możliwości rozwiązywania problemów ochrony Puszczy Białowieskiej”. Wydarzenie organizowane jest w ramach Projektu Białowieża Forest tj. „Wykonanie zintegrowanego planu zarządzania dla Obiektu Światowego Dziedzictwa Puszcza Białowieska” (https://ios.edu.pl/bialowieza-forest/) przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy.

Czytaj całość...
 
Roztoczański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie!
 

Przedmiotem opracowania, zgodnie z Regulaminem konkursu, jest opracowanie koncepcji architektonicznej/wizualizacji dla modernizacji i rozbudowy budynku Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego Roztoczańskiego Parku Narodowego wraz z zagospodarowaniem terenu, ścieżką w „koronach drzew"  oraz wieżą widokową.

Czytaj całość...
 
Komunikat o egzaminie na przewodnika po BPN organizowanym w dniach 3-4 kwietnia 2023 r.
 

Białowieski Park Narodowy (BPN) informuje, że w dniach 3-4 kwietnia 2023 r. planuje przeprowadzić egzamin na przewodnika z licencją na obsługę turystów po Białowieskim Parku Narodowym.

Czytaj całość...
 
Bon okolicznościowy Białowieskiego Parku Narodowego
 

W minionym roku miał miejsce ważny jubileusz: 100-lecie ochrony w Białowieskim Parku Narodowym. Z tej okazji powstały bony okolicznościowe wykonane przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A.
Teraz, na wejściu w Nowy Rok 2023, mamy dla Was do wygrania 4 bony okolicznościowe. Jeśli chcecie zostać posiadaczami tego unikalnego bonu, wpiszcie na Facebooku Białowieskiego Parku Narodowego (https://www.facebook.com/bialowieskipn/) w komentarzu do posta z dnia 1 stycznia 2023 roku, odpowiedź na pytanie: „Czego życzysz Białowieskiemu Parkowi Narodowemu na kolejne lata?” 4 najlepsze odpowiedzi nagrodzimy. Nie zwlekajcie! Czas na pozostawienie życzeń w komentarzu macie do północy 3 stycznia 2023 roku.

Czytaj całość...
 
Zapraszamy na zajęcia edukacyjne!
 

Przyroda o każdej porze roku zachwyca, zadziwia, fascynuje, ale i daje siebie poznawać! Jeśli chcą Państwo z uczniami lub przedszkolakami zdobywać wiedzę w pięknym miejscu, doświadczając przyrody, zapraszamy na zajęcia edukacyjne do Białowieskiego Parku Narodowego!

Czytaj całość...
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>

Pozycje: 43 - 49 z 65
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
 Kompleksowa Ochrona Żubra w Polsce

 

 

Kraina Żubra
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku

Nadleśnictwo Białowieża

Nadleśnictwo Browsk

Nadleśnictwo Hajnówka

Nadleśnictwa Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Białowieska”

  • Polish
  • English
home