PZG
Tłumacz migowy online
bip biuletyn
informacji publicznej


UNESCO

Konferencja IGO 2023
Bilety online
Bilety online
POMOC DLA UKRAINY!
PKP Intercity

Projekt PL BY
Dzika Odyseja
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

                             WSPIERAJĄ NAS

 

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA
filmu promującego

NFOŚiGW

 

WFOŚiGW w Białymstoku

 

Bank Pekao S.A.

 

Danwood S.A.

 

Hyundai Patronem Motoryzacyjnym Białowieskiego Parku Narodowego

 

PBN Polska Sp. z o.o.

 

 

 

POLSKIE
PARKI NARODOWE

 

   BIAŁOWIESKI
   PARK NARODOWY

 
UWAGA: to jest ARCHIWALNA STRONA Białowieskiego Parku Narodowego
 

 
OBOWIĄZUJĄCE KOMUNIKATY TURYSTYCZNE
 
 
 
Strona główna
"Domowroty. Włodzimierz Puchalski". Fotografie Włodzimierza Puchalskiego w Muzeum Przyrodniczo-Leśny
 

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Domowroty. Włodzimierz Puchalski”. Podczas wernisażu: 3 lutego 2023 r. o godzinie 17:00 będzie miało miejsce spotkanie z Janem Walencikiem, biografem Włodzimierza Puchalskiego.

Czytaj całość...
 
Białowieski Park Narodowy zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych

      do konkursu „Wschodzący Innowatorzy”

 

Konkurs jest realizowany przez Politechniczną Sieć VIA CARPATIA w ramach działania: Biznak - rozwijanie i wspieranie aktywności komercjalizacyjnej uczniów szkół ponadpodstawowych; w województwie podlaskim organizatorem jest Politechnika Białostocka.

Czytaj całość...
 
ŻUBRY POLICZONE!
 

Zakończyła się zimowa inwentaryzacja żubrów w regionie Puszczy Białowieskiej. Co roku  pracownicy BPN, nadleśnictw Białowieża, Bielsk, Browsk, Hajnówka, Nurzec i Rudka, a także wolontariusze liczą żubry. Dodatkowo starają się określić płeć i klasę wiekową (cielęta, młodzież, dorosłe) zaobserwowanych zwierząt. Obserwacje zbierane są na specjalnych kartach, gdzie podaje się lokalizację i godzinę zaobserwowania żubrów. Zebrane dane spływają do BPN, gdzie są weryfikowane, aby uniknąć kilkakrotnego liczenia tych samych zwierząt.

Czytaj całość...
 
Noc Sów - relacja z wydarzenia
 

W sobotę 11 lutego Białowieski Park Narodowy zorganizował Noc Sów koordynowaną przez Stowarzyszenie Jestem na pTAK! Przeprowadziliśmy ją w dwóch lokalizacjach w Puszczy Białowieskiej: na terenie Białowieskiego Parku Narodowego oraz w pobliżu Starej Białowieży.

Czytaj całość...
 
Zapraszamy na Noc Sów!
 

Uhuu-huu! Uhuu-huu! Zimowy czas z długimi wieczorami i nocami sprzyja aktywności sów i mamy nadzieję, że uda nam się sowy usłyszeć, a może i zaobserwować! Zapraszamy w sobotę 11 lutego do wspólnego spaceru podczas którego będziemy uważnie wsłuchiwać się w nocne życie lasu. Przed spacerem i w czasie jego trwania opowiemy co nieco o tych nocnych drapieżnikach i zaprezentujemy nasze zbiory dotyczące tych pięknych stworzeń. Jeśli ekscytuje Was wieczorna wycieczka do lasu i nasłuchiwanie przyrody – serdecznie zapraszamy! Wydarzenie jest skierowane do młodszych i starszych wielbicieli ptaków i jest bezpłatne.

Czytaj całość...
 
Hyundai Motor Poland przedłuża współpracę z Białowieskim Parkiem Narodowym
 

W 2023 roku Hyundai Motor Poland, jako Partner Motoryzacyjny, kontynuuje swoje zaangażowanie we współpracę z Białowieskim Parkiem Narodowym. Będzie to już trzeci rok współpracy Hyundai i BPN.

Czytaj całość...
 
Ferie zimowe w Białowieży 2023
 

W dniach 23.01-3.02 na Podlasiu będą trwały ferie zimowe. Dzieci i młodzież przebywające w gminie Białowieża zapraszamy do ich wspólnego spędzenia! W ramach ferii organizowanych przez Białowieski Ośrodek Kultury, pracownicy Białowieskiego Parku Narodowego poprowadzą dwa dni zajęć: we wtorek 24 stycznia i w poniedziałek 30 stycznia w godzinach 9-13. Spędzimy czas poznawczo, odkrywczo, twórczo. I oczywiście - w dobrym towarzystwie i pięknych okolicznościach zimowej przyrody.

Czytaj całość...
 
<< start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej > koniec >>

Pozycje: 37 - 43 z 65
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
 Kompleksowa Ochrona Żubra w Polsce

 

 

Kraina Żubra
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku

Nadleśnictwo Białowieża

Nadleśnictwo Browsk

Nadleśnictwo Hajnówka

Nadleśnictwa Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Białowieska”

  • Polish
  • English
home